automama
Buvo prisijungęs : prieš 11 mėnesių

Tomas Automama.lt

Mašinų nuoma

Ypatingos nuolaidos vasario ir kovo mėnesiais visiems nuomojamiems automobiliams automama.lt

Ypatingos nuolaidos vasario ir kovo mėnesiais visiems nuomojamiems automobiliams automama.lt

Kovo ir vasario mėnesiais siūlome išsinuomoti lengvuosius automobilius

Tomas Automama.lt
Tomas Automama.lt
Mašinų nuoma
360 d.

Automama.lt - pigi autonuoma 24 h per parą!

Automama.lt – nuomojamų automobilių skelbimų katalogas, kuriame rasite visų rūšių transporto priemones. Nuomojami automobiliai ne tik oro uoste Kaune Vilniuje ar Palangoje. Čia rasite automobilių nuomos įmonių pasiūlymus su papildomomis paslaugomis: automobilių nuoma su pristatymu į Kauno Vilniaus oro uostą visą parą ir dar daug visko…

AUTOMOBILIŲ NUOMOS KAINA

Dažniausiai lemiamas faktorius, kuris įtakoja pas ką išsinuomoti mašiną, tai auto nuomos kaina. Nors galima rasti ir labai pigių pasiūlymų, tačiau manome, jog čia praverstų keletas patarimų, apie kuriuos niekas nekalba, ir dažniausiai nutyli. Kalba eina apie visus kitus niuansus, kurie susiję su nuomojamu automobiliu. Reikia suprasti, jog automobilių nuoma – tai ne tik automobilio paėmimas ir pristatymas į sutartą vietą…

AUTOMOBILIŲ NUOMOS PASLAUGOS PAPILDOMAI

Automobilių nuoma su automobilio pristatymu
Automobilių nuoma su vairuotoju
Automobilių nuoma lizingu
Automobilio nuoma su vaikiška kėdute
Automobilio nuoma su navigacija
Automobilio nuoma su stogo bagažine
Ilgalaikė automobilio nuoma
Trumpalaikė autombilio nuoma

PROFESIONALI MAŠINOS NUOMA – AR PIGI AUTO NUOMA?

Klientams automobilių nuomos paslaugos labai dažnai atrodo labai paprastos, tačiau realybė yra visai kitokia. Ir tie žmonės, kurie jau „pasimokė“ – ieško kokybiškos ir profesionalios nuomos paslaugos, o ne pigiausios kainos. Taigi, dabar pagrindiniai veiksniai, dėl kurių nuolat kyla ginčai su automobilių nuomos įmonėmis:

Mašinos automobilio nuoma su pilnu kuro baku
Mašinos nuoma su Kasko draudimu
Mašinos nuoma be užstato / su užstatu
Mašinos nuoma ir smulkūs defektai
Automobilio nuoma be ridos apribojimo / su kilometrų limitu
Autonuoma vienai dviems trims keturioms penkioms paroms
Mašinų nuoma 24 valandas per parą atiduodant ir pasiimant automobilį

GERIAUSIA AUTOMOBILIŲ NUOMA – KAIP ATPAŽINTI?

Autonuoma šiandien gali užsiimti bet kas. Automobilį nuomoti gali tiek vaikas nepilnametis, kuris turi individualios veiklos pažymą automobilių nuomai, tiek senukas, kuriam 80 metų. Jie turi teisę išnuomoti savo transporto priemonę – ir niekas to uždrausti negali…

Tačiau šiandien – mes pabandysime surasti pagrindinius skirtumus tarp fizinio asmens ir profesionaliausios ir geriausios autonuomos įmonės.

AUTO NUOMA IŠ FIZINIO ASMENS – PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Autonuoma pigiausia kaina

Pagrindinis privalumas nuomojantis automobilį iš fizinio asmens – auto nuomos kaina. Su ja neįmanoma konkuruoti nei vienai autonuomos įmonei. Nei mokestine prasme, nei patiriamų kaštų prasme. Taigi, jeigu reikia išsinuomoti automobilį pigiausiai – niekas pigiau nepasiūlys, kaip tai gali padaryti fizinis asmuo.

Pigiausios kainos minusai

Minusai paprasti ir lengvai suprantami. Pradėkime nuo to, kad nuomojantis automobilį už 8-9 eurus parai neverta tikėtis, kad žmogus kelsis naktį ir atveš jums jį į oro uostą. Neverta tikėtis, kad automobilio nuoma bus su Kasko draudimu. Taip pat nereikia galvoti, kad fizinis asmuo sugebės operatyviai išspręsti sugedusio automobilio problemą pristatydamas Jums kitą.

Ta prasme, jeigu automobilis sugedo – gali tekti ieškotis arba kito asmens, arba nuomotis automobilį iš autonuomos įmonės… Tai pagrindiniai trūkumai. Na, bet jeigu kaina svarbiausia – galite nekreipti dėmesio į šiuos dalykus. Kitaip sakant, rizika yra rizika. Lietuviai mėgsta rizikuoti, bent jau pirmą kartą nuomojantis automobilį – tai daro daugumas.

kraunama...