lukas-zmejevskis
Buvo prisijungęs : prieš 2 metus

Lukas Zmejevskis Zmejevskis

Virtualių turų - 360 laipsnių - NT - aerofotografija


Suteikite išskirtinę galimybe potencialiam Jūsų klientui virtualiai apsilankyti bet kokioje vietoje ar renginyje!
360 laipsnių formato nuotraukos - tai atskleistos visos įmanomos perspektyvos ir virtuali realybe parodanti visus privalumus, neapribota jokių rėmų.
360 laipsnių nuotraukų ir turų pavyzdžiai asmeninės svėtainės nuorodoje.
Užsakant virtualaus turo nuotrakų paketą visos Jūsų nuotraukos bus palaikomos round.me sistemoje bei Google neribotą laiką su uždėtu logotipu. Taip pat gausite nuotraukas dalinimuisi socialiniuose tinkluose. Taip pat esant reikalui įmanomas turo pateikimas html formatu Jūsų asmeniniam hostingui.

Fotografuojant 360 laipsniu formatu mokate ne už laiką o už nuotraukos vienetą - 15eu/vnt. Nuotraukų kiekis priklauso nuo patalpų dydžio bei poreikių, vienos nuotraukos fotografavimas trunka iki 10 min.

Esu bendradarbiavęs su tokiomis kompanijomis kaip REMAX, VilniausTurtas, LEMON GYM, The Grey, Vaidilos teatras, VipCommunications ir kt. 360 laipsnių nuotraukų virtualūs turai pritraukia daugiau lankytojų ir palieka žymiai didesnį įspūdį nei paprastos nuotraukos, o dabar tokius turus galima žiūrėti visose įmanomose platformose.
Taip pat galite kreiptis dėl tradiciniu antžeminių bei aeronuotraukų, vaizdo įrašų kūrimo ir kitų audiovizualinės kurybos darbų.

kraunama...