Logotipo su mini brandbook'u sukūrimas

Bus atlikta per: 25 d.

Aprašymas

Eiga ir terminai:

Pradžioje užsakovui pateikiama trumpa anketa su klausimais, į kuriuos atsakius galima judėti toliau. Kai viskas sutariama darbai pradedami gavus avansą. Standartiškai logotipo sukūrimo procesas vyksta iki 3 savaičių. Pradžioje rezervuojamas 2 savaičių laikotarpis kūrimui, po 14 dienų pateikiami pirmieji siūlymai. Paprastai tai būna 3 skirtingi, motyvuoti variantai. Pirmosios peržiūros metu dažniausiai yra pasirenkamas vienas ženklas, arba idėja (kryptis, stilistika). Toliau seka etapas, kuriame užbaigiamas ženklas, iki galutinio, tinkamo užsakovui, tai trunka dar apie savaitę. Taigi visas procesas nuo pradžios iki visiško užbaigimo trunka apie 3 savaites. (Patirtis rodo, kad bendradarbiaujant užsakovui viskas vyksta greičiau). Baigus darbus užsakovas sumoka likusią sumos dalį, aš savo ruožtu siunčiu sutvarkytus ir paruoštus naudojimui failus.

Ką jūs gaunate:

Logotipo dizaino failus, populiariausias failų formatais (ai, eps, pdf, jpg, png), pritaikytus spaudai internetinei erdvei ir k.t.
Logotipo mini brandbook‘ą (naudojimo vadovą) su logotipo naudojimo taisyklėmis, spalvinės gamos kodais, šrifto tipais ir k.t.