Nekilnojamojo turto paslaugos

Bus atlikta per: 0 d.

Aprašymas

Tarpininkavimas parduodant, perkant, nuomuojant nekilnojamąjį turtą.

Paslaugos susideda iš:

Rikos analizė - Jeigu nustatysite per mažą kainą - prarasite pelną, per didelę - galite pamiršti apie būsto pardavimą ilgą laiką

Pardavimo veiksmų planas - Mano sukaupta patirtis ir išgryninti efektyvūs pardavimo metodai garantuoja maksimalią grąžą, sklandų ir greitą procesą nuo rinkos kainos nustatymo, objektui sukurtos reklaminės kampanijos, derybų iki dokumentų sutvarkymo. Ir visa tai - per mažiau nei 8 savaites.

Dokumentų patikrinimsa ir sandorio organizavimas - Parduodami būstą patys, daugiausiai streso patirsite tvarkydami dokumentus ir teisinius reikalus. Turto areštas, įsiskolinimai, paveldėjimo teisės, bendrasavininkų nesutikimai, buto perplanavimas, tai tik maža dalis dokumentų galinčių sužlugdyti sandorį. Savo klientams ne tik paruošiame preliminarią pardavimo sutartį, NT vertinimą ir kitus dokumentus, tačiau ir iš anksto patikriname, ar nėra kliūčių parduoti objektą, o jei yra - jas išsprendžiame.

Padedu paruošti nekilnojamąjį turtą pardavimui - Išskirtinis objekto įvaizdis ir tikslinga reklama pritrauks motyvuotus pirkėjus. Kiekvienas objektas turi savo privalumų, kuriuos išryškinus tikimybė sėkmingai parduoti smarkiai išauga. Patirtis ir žinios leidžia tiksliai įvertinti, kas galėtų būti potencialus pirkėjas ir atitinkamai pateikti objekto aprašymą, profesionalias nuotraukas, 3D planus ir kitą svarbią informaciją. Ar nepamiršote nudžiauti kojinių nuo gyvatuko prieš fotografuodami vonią?


Administuoju Nekilnojamojo turto nuoma.

1. Prieš pasirašant su nuomininku sutartį jį visapusiškai patikriname atliekant mokumo/patikimumo analizę.
2. Prieš atsikraustant nuomininkam padarome buto, baldų, buitinės įrangos nuotraukas.
3. Kiekvieną mėnesį sutikriname rodmenis.
4. Kontroliuojame, kad nuomos mokestis būtų sumokėtas laiku.
5. Prižiūrime, kad būtų negadinamas bute esantis turtas.
6. Jei nuomininkas nesilaiko susitarimų ir laiku nemoką nuomos mokesčio, surandame naują nuomininką.
7. Pasirašome sutartį dėl paslaugos atlikimo.
8. Jum tai kainuos 10% nuo mokamos nuomos mokesčio sumos.