SEO optimizacija

Bus atlikta per: 180 d.

Aprašymas

Teikiamos paslaugos


SEO – optimizacijos procesas, kuriuo siekiama, kad įmonės tinklapis atsidurtų aukščiausiose pozicijose Google organinės paieškos sistemos rezultatuose. Tai reiškia, jog SEO didina ilgalaikį įmonės tinklapio matomumą, tuo pačiu pritraukdamas didesnį srautą potencialių lankytojų ir užsakovų. SEO pagalba įmonė bus labiau pastebima paieškos sistemoje, o tai suteiks klientams daugiau pasitikėjimo.


Google AdWords – tai efektyvi reklama Google paieškos sistemoje. Šios reklamos dėka, įmonės teikiamos paslaugos ar sukuriami produktai gali būti lengviau surandami potencialių lankytojų, ieškančių tokio pobūdžio paslaugų ar prekių internete. Profesionaliai pritaikytas Google AdWords metodas padeda ne tik įgyti naujų klientų, bet ir išlaikyti esamus, taip pat plėtoti įmonės prekinį ženklą bei didinti įmonės pardavimus.


Facebook – ne tik komunikacijos terpė, bet ir viena populiariausių interneto reklamos formų internete. Augantis Facebook vartotojų skaičius – itin palankus rodiklis ir efektyvi galimybė verslo įmonėms būti pastebėtoms savo tikslinių vartotojų ir didinti savo žinomumą. Tinkama įmonės komunikacija, patraukli vaizdinė ir tekstinė medžiaga – garantuojanti patrauklią finansinę grąžą už ganėtinai minimalias investicijas.